Sunday, April 14, 2024

Vllaznia-Kukësi, vazhdon shitja e biletave për sfidën e së shtunës. Çmimet, nga 200 lekë në tribunat anësore përfshirë edhe atë të miqve, deri në 1500 lekë në tribunën VIP

Lexo

Në pritje të sfidës hapëse të kampionatit të kategorisë Abissnet Superiore, Vllaznia-Kukësi, takim që luhet mbrëmjen e së shtunës në stadiumni “Loro Boriçi” të Shkodrës duke filluar nga ora 20:00, Klubi i Futbollit Vllaznia ka nxjerrë në treg që prej ditës së djeshme, biletat për këtë ndeshje.

Sipas njoftimit përkatës të klubit kuqeblu, ato vazhdojnë të shiten në të gjitha pikat e përcaktuara nga ana e klubit, çmimet e të cilave variojnë nga 200 lekë në tribunat anësore përfshirë edhe atë të miqve, deri në 1500 lekë në tribunën VIP.

NJOFTIM

KF Vllaznia bën të ditur se, nga dita e sotme, 23 gusht 2023, do të nisë shitja e biletave për ndeshjen VLLAZNIA –KUKESI, e vlefshme për javën e parë të “Abissnet Superiore”.

Ndeshja do të luhet, ditën e Shtunë, dt. 26 Gusht 2023, ora 20.00 në stadiumin “Loro Boriçi”, në Shkodër.

Ditët, oraret dhe pikat e shitjes së biletave për këtë takim janë:

Biletaria e Stadiumit

  • E Enjte– E Premte, dt. 24-25 Gusht 2023

Ora 10.00 – 18.00

  • E Shtunë, dt. 26 Gusht 2023
  • Ora 10.00 – 20.00

Tek dyqanit UNIVERSAL në adresën: Rruga Qemal Draçini, Tek Pallati “Exalco”

  • E Mërkurë – E Shtunë, dt. 24-25-26 Gusht 2023

Gjatë gjithë ditës

Tek Market VLLAZNIA, në adresën: Tek kryqëzimi i Stacionit të Trenit, përballë, Karburant Bolv-Oil.

Tek VODAFONE SHOP, në Qendër të qytetit të Koplikut.

Rezervo ONLINE në linkun:

https://tickets.paysera.com/…/vllaznia-kukesi-java-1

Rezervo vendin tënd për të përjetuar emocionet e veçanta të ekipit të zemrës!

Forca VLLAZNIA!

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img