14 gola në 9 ndeshje, oferta të shumta për Anton Lleshin e Shënkollit!

Lexo

Goli i shënuar të shtunën nga Anton Lleshi ndaj Naftëtarit, i treti në fitoren që mori Shënkolli në këtë ndeshje, ishte i 14-ti në 9 ndeshje për golashënuesin shënkollas.

Ish lojtari i Besëlidhjes, Ilirisë, Erzenit, Korabit, dhe Vushtrisë në Kosovë është shndërruar në një lidër për skuadrën e tij, në objektivin e së cilës është përfshirja në katërshën më të mirë të fazës Play Off të kategorisë së dytë.

Paraqitja shumë e mirë me Shënkollin, ka bërë që qëndërsulmuesi Lleshi, të jetë në fokus të disa skuadrave, që të gjitha nga Kategoria e Parë e futbollit shqiptar, por edhe për një rikthim në Kosovë.

Megjithatë, nga sa bëjnë të ditur në klubin e Shënkollit, për momentin, ai i ka refuzuar të gjitha ofertat, nisur nga një premtim i marrë, që së bashku me kolegët e skuadrës, ta kualifikojë Shënkollin në kategorinë e parë.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -