Friday, June 21, 2024

Barazimi me Ishujt Faroe, flet sulmuesi i Kombëtares kuqezi, Jasir Asani: Fati nuk ishte me Shqipërinë sot, por jemi të lumtur e mbyllëm të parët në grup

Lexo

“Besoj kemi bërë një ndeshje të mirë dhe jemi të lumtur që e mbyllëm në vendin e parë. Ne kemi qenë gjatë gjithë kohës në sulm, ndoshta fati nuk ishte me ne, patëm raste për golin me Dakun, kemi bërë një punë të mirë dhe kemi rrahur shumë kombëtare, ne kemi bërë maksimumin dhe të gjithë jemi të lumtur pasi jemi në vendin e parë”, u shpreh për “Tv Klan”, në prononcimin e tij të pas ndeshjes, sulmuesi kuqezi, Jarir Asani.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img