Monday, July 22, 2024

Shqipëri-Ishujt Faroe 0-0, Nedim Bajrami: Kemi akoma punë deri në Gjermani

Lexo

Nedim Bajrami flet pas barazimit 0-0 me Ishujt Faroe

Nedim Bajrami, mesfushori i skuadrës kuqezi ka komentuar barazimin 0-0 të arritur në “Air Albania”, në ndeshjen e fundit në Grupin E, që mjaftoi për vendin e parë në grup.

“Ata u mbrojnët mirë, vuajtëm sepse nuk kishim hapësira. Kishim raste, por duhet të tregoheshim më të qetë, por e rëndësishme është që u kualifikuam dhe zumë vendin e parë në grup. Duhet të punojmë dhe të shikojmë përpara, kemi akoma punë deri në Gjermani”.

“Mendoj se me Silvinjon kemi bërë deri tani një punë shumë të mirë, jemi një skuadër e fortë. Tani e rëndësishme është të festojmë”.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img