Basketboll Femra-Liga Unike/ Sot luhet derbi Partizani-Tirana

Lexo

Asambleja e Shoqatës Rajonale të Futbollit Fier zgjedh për kryetar, Ilias Haxhirajn

Ilias Haxhiraj, është kryetari i ri i Shoqatës Rajonale të Futbollit Fier. Haxhija mori votat e duhura në punimet...

Brdariç, me “dhimbje koke” për sfidën e së dieles me Kastriotin

Vllazninë e pret një ndeshje jo pak e vështirë të dielen në transferten krutane. Një sfidë ku të dyja...

Vllaznia më e mira e Kampionatit Dimëror të Atletikës: 12 medalje individuale, dhe Franko Burraj sportisti më i mirë i aktivitetit

12 medalje, 5 të arta, 5 argjenda, 2 të broxta, si dhe Franko Burraj, sportisti më i mirë i...

Liga Unike e basketbollit të femrave do të hap sot sfidat e javës së katërt, e cila do të jetë edhe fundi i fazës së parë për sezonin e rregullt.

Në orën 18:00 në pallatin e sportit “Asllan Rusi” do të luhet derbi i kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës. Të dyja skuadrat janë në kërkim të fitores së parë në eventin mbarëkombëtar, teksa deri më tani njohin vetëm disfata, duke u pozicionuar në vendet e fundit të renditjes.

Më tej sfidat do të vijojnë nesër si më poshtë:

21/12/21 18:00
Flamurtari-Prishtina

22/12/21 17:00
Penza-Bashkimi

20/12/21 18:00
Partizani-Tirana

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -