Saturday, February 24, 2024

Dede: Partizani i Abilaliajt nuk pësonte, tani kalon në avantazh dhe përmbyset

Lexo

Trajneri Nevil Dede, duke folur në emisionin “Skaner” në MCN TV për Partizanin, u ndal te rezultatet e fundit.

Sipas tij, me Abilaliajn të kuqtë fitonin me nga një gol, sepse nuk pësonin, ndryshe nga ajo që po ndodh tani.

Pesë fitoret e Abilaliajt ishin me një gol në fund. Pastaj ishin 5-6 barazime radhazi. Fitoret me nga një gol. Partizani në këtë periudhë, kur shënonte, nuk pësonte.

Tani Partizani ka qenë në avantazh dhe është përmbysur nga Laçi dhe Dinamo. Lind pyetja: Lojtarët e Partizanit e dinin që po luanin një derbi ndaj Dinamos apo jo?!

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img