Saturday, February 24, 2024

Lirim Zalla: Trajneri Shehi do kohën e tij te Partizani, janë ndërruar tre trajnerë

Lexo

Gazetari Lirim Zalla, analizoi situatën te Partizani, për të cilët tha se janë në një ngërç psikologjik.

Në emisionin “Skaner” në MCN TV, Zalla deklaroi se trajneri Orges Shehi, do kohën e vetë.

Ndoshta është një ngërç psikologjik te Partizani. Janë ndërruar tre trajnerë. Shehi do kohën e vet të përshtatet dhe të njihet me lojtarët.

Besoj se duhet një familjaritet me ekipin, e vetë Shehit për të qenë një trup me skuadrën. Partizani vuan dëmtimet e shumta. Gjithçka është spikologjike. Kjo humbje, 50% do i ndihmojë për derbin me Tiranën, ndërsa 50% është goditje psikologjike.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img