Sunday, February 25, 2024

Durrsaku Andi Koci, gjykon sot duelin, Vllaznia-Partizani

Lexo

Takimi me i rendesishem i javes se 21-te, Vllaznia-Partizani i eshte besuar durrsakut Andi Koci. Ndihmes te tij do te jene fieraku Ilir Tartaraj dhe tiranasi Arber Zalla.
Gjyqtar i katert eshte lezhjani, Eldorian Hamitaj. Nderkohe, ne sistemin VAR eshte Kreshnik Bajramaj nga Tirana dhe AVAR foeraku Orgest Grabova. Delegat eshte Eraldi Sheraj nga Shijaku dhe vezhgies Plarent Kotherja nga Tirana.

Trupa gjykuese e ndeshjes, Vllaznia-Partizani:

Arbitër kryesor:Andi Koçi(Durrës)
Asistent 1:Ilir Tartaraj(Fier)
Asistent 2:Arbër Zalla(Tiranë)
Arbitër i 4:Eldorjan Hamiti(Lezhë)
Var:Kreshnik Barjamaj(Tiranë)
Avar:Orgest Grabova(Fier)
Delegat:Eraldi Shera(Shijak)
Vëzhgues:Plarent Kotherja(Tiranë)

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img