Thursday, April 18, 2024

Erbim Fagu, në “pole position” për stolin e Tiranës

Lexo

Në listën e emrave që qarkullojnë për stolin bardheblu janë edhe Erion Xhafa e Ernest Gjoka

Erbim Fagu, për të zëvendësuar Julian Ahmatajn. Tirana nuk humbet kohë për të gjetur zëvendësuesin e trajnerit të larguar. Sipas burimeve brenda klubit emri më i lakuar për tu ulur në stolin bardheblu është ai i ish-mbrojtësit, Erbim Fagu.

Por nuk mbaron këtu, pasi lista me emra kandidatësh është e konsiderueshme. Mësohet gjithashtu se nuk mungojnë dhe emrat e Erion Xhafës apo dhe Ernest Gjokës si kandidatë të mundshëm. Gjithsesi, të martën Tirana do të luajë ndeshjen çerekfinale të Kupës, atë me Teutën, e cila mund të qartësojë akoma më shumë situatën.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img