Thursday, July 18, 2024

Euro 2024-Beteja e dytë çerekfinale, Portugalia apo Franca? Të presim 90-të minutat që nisin pas pak, shtesën apo penalltitë!

Lexo

Portugalia dhe Franca do të përballen për të luajtur ndeshjen e vlefshme për fazën çerekfinale të Euro 2024. Sfida që do të zhvillohet në stadiumin “Volksparkstadion” në Hamburg,do të startojë në orën 21:00.

Tashmë dy trajnerët,Didier Deshamp dhe Roberto Martinez kan vendosur për lojtarët që do të hedhin në fushë që nga minuta e parë. Më poshtë do të njiheni me formacionet zyrtare të supersfidës Portugali-Francë.

Portugali(4-3-3):Kosta,Kanselo,Pepe,Dias,Mendes,Vitinja,Palinja,Fernandes,Silva,Ronaldo,Leao Trajner:Roberto Martinez

Francë(4-3-1-2):Menja,Kunde,Upamekano,Saliba,Hernandez,Kante,Tçuameni,Kamavinga,Griezman,Kolo Muani,Mbape Trajner:Didier Deshamp

Arbitër:Majkell Oliver

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img