Thursday, February 29, 2024

Festë në Kopenhagen. Kualifikimi në fazën e 16-shes të Champions, birrë falas për të gjithë të pranishmit në Parken

Lexo

Pas suksesit ndaj Galatasaray, klubi danez festoi kualifikimin historik duke paralajmëruar birrë falas në ekranin e madh për të gjithë të pranishmit në Parken.

Një rezultat i mrekullueshëm që meritonte të paktën një dolli. Kopenhageni vendosi të festojë kualifikimin historik të skuadrës daneze në 16-shen e Champions League duke festuar para tifozëve të pranishëm në stadiumin Parken me një surprizë shumë të mirëpritur që nisi festën që zgjati deri në orët e vona të natës.

Në bilbilin e fundit të fitores 1-0 ndaj Galatasaray-t falë golit të Lerager, teksa skuadra e Hansen festonte në fushë së bashku me tifozët e tyre, në ekranin gjigant të stadiumit u shfaq një mesazh që njoftonte se birra do të ishte falas për të gjithë në një natë të gjatë festash dhe euforie.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img