Thursday, February 29, 2024

Fitoi çmimin “Topi i Artë” 2023 në futboll femra. Futbollistja e Vllaznisë dhe Kombëtares shqiptare, Megi Doçi, falenderime dhe ironi….

Lexo

Një falenderim i veçant shkon për të gjith ata që më mbeshtesin shoqet e ekipit që pa ata dhe cilsit e tyre do ishin të pamundura kto rezultate stafin teknik e drejtues me në krye presidentin Matija trajnerin e ekipit kombtar Armir Grimaj për besimin tifozët e mrekullushëm të Vllaznis patjetër dhe familjen që ësht gjithmon aty për mua në momentet më të vështira ….

Faleminderit të gjith ata që më votuan si lojtarja më e mir e vitit 2023

Falenderime dhe për ata që nuk më mbështetën që flasin prapa kuintave … sërish do jem ktu duke shkëlqyer edhe më shum përpara jush .

Një urim i veçant shkon për dyshen Koço Kokdhima dhe Anila Basha për fitimin e këpucës së artë, vërtet keni sakrifikuar, keni derdhur shum mund djers telefonata për ta fitu kyt çmim…

Faleminderit Vllaznia.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img