FK Partizani publikon çmimin e biletave për ndeshjen ndaj Vllaznisë

Lexo

NJOFTIM PËR ÇMIMET E BILETAVE

FK PARTIZANI – KF VLLAZNIA

E DIEL 21 MAJ ⏰ 16:00

“ARENA E DEMAVE”

Ju njoftojmë se për takimin ndaj Vllaznisë çmimet e biletave në Tribunat respektive të  stadiumit “ARENA E DEMAVE” do të jenë:

Biletat në Tribunën Qëndrore krahu perëndimor do të kushtojnë 1 000 Lekë

Biletat në Tribunën përballë krahu lindor do të kushtojnë 300 Lekë

Sektori i rezervuar për tifozerinë mike do të jetë tribuna E1

Biletat mund ti siguroni pranë pikës së shitjes të stadiumit “Selman Stërmasi”, nga ora 10:00 – 19:00, si dhe pranë stadiumit “Arena e Demave

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -