Sunday, February 25, 2024

Flamurtari nuk humb kohë dhe zgjedh trajnerin e ri

Lexo

Pas rënies një Kategori më poshtë të krutanëve, Emiliano Çela i ka dhënë fund aventurës së tij si trajner i Kastriotit. Çela është trajneri i ri i skuadrës së Flamurtarit për sezonin e ardhshëm. Vlonjatët, të cilët dështuan në misionin për tu ngjitur në Superiore, nuk kanë humbur kohë dhe kanë zgjedhur menjëherë trajnerin e ri, i cili do të zëvendësojë Diego Longon.

Ka qenë vetë klubi vlonjat që e ka bërë të ditur lajmin nëpërmjet një postimin në kanalin e tyre zyrtarë ne Facebook.

Njoftimi i Flamurtariu F.C:

“Emiliano Cela eshte zyrtarisht trajner Flamurtari Football Club .

Pas karrieres si futbollist i Flamurtari Football Club tashme rikthehet si trajner

Mire se vjen ne familjen e madhe Kuqezi”

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img