Wednesday, February 28, 2024

Formacionet zyrtare të derbit Teuta-Erzeni

Lexo

Teuta–Erzeni do të jetë derbi tjetër tjetër që luhet ditën e sotme në “Niko Dovana” për javën e 30-të të Superiores, sfida nis në orën 18:00.

Edi Martini dhe Xhevahir Kapllani kanë nga një mungëse secili në këtë përballje. Te djemtë e detit mungon Karabeci, ndërsa te shijakasit Sadiki. Të dy trajnerët kanë vendosur edhe për formacionet  me të cilat do të sfidohen në “Niko Dovana”.

Formacionet zyrtare:

Teuta: Qirko; Jazxhi, Qaqi, Kouros, Kotobelli, Marku, Beqja, Kallaku, E. Vila, L. Vila, Daci. Trajner:Edi Martini

Erzeni: Xhika; Enck, Krasniqi, Peposhi, Kadriu, Mehmeti, Krivicic, Ademi, Alan, Kahrimanovic, Nonato. Trajner: Xhevahir Kapllani

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img