Wednesday, April 17, 2024

Foto Lajm-Kampioni shkodran i Atletikes, Izmir Smajlaj, duke ndjekur Europianin me autoritete

Lexo

Falë vlerave që ka treguar në vite, si kampion dhe rekordmen i atletikës shqiptare, kampion Ballkani dhe Europe, shkodrani Izmir Smajlaj që aktualisht jeton në Tiranë, vazhdon të jetë në vemendjen dhe respektin, jo vetëm të fushës së sportit, por edhe të autoriteteve të ndryshme.

Së fudmi, fotot flasin vete, kur Izmir Smajlaj është i ftuar nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj për të ndjekur ndeshjen hapëse të Euro 2020, Itali-Shqipëri, nën shoqërinë edhe të Ambasadorit të Italisë në Tiranë, Fabrizio Bucci, presidentit të Federatës Shqiptare të Atletikës Gjergj Ruli, ish futbollistit Gjergji Muzaka

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img