Foto Lajm-Kampioni shkodran i Atletikes, Izmir Smajlaj, duke ndjekur Europianin me autoritete

Lexo

Mbrëmja Gala “Më të mirët 2022”. Nga Vllaznia e futbollit femra, tek Gurishta dhe Hakaj, në formacionin e vitit, Shkodra me përfaqësim dinjitoz për...

Futbolli shkodran, për femra dhe meshkuj, pritet të ketë një përfaqësim dinjitos në mbrëmjen gala që Federata Shqiptare e...

(Pas ndeshjes) Xhevahir Kapllani, shpreh keqardhje për humbjen e Erzenit me Tiranën: Nuk ishte për 0-2!

Erzeni ka qënë dhe është një nga skuadrat më simpatike të Superiores së futbollit shqiptar, i cili me të...

(Pas ndeshjes) Mposhti Erzenin në transfertë, 0-2. Trajneri Shehi: Ekipi tregoi karakter!

Tirana, ia doli të fitonte 0 me 2 në transfertë me Erzenin në një ndeshje shumë të dyluftuar, për...

Falë vlerave që ka treguar në vite, si kampion dhe rekordmen i atletikës shqiptare, kampion Ballkani dhe Europe, shkodrani Izmir Smajlaj që aktualisht jeton në Tiranë, vazhdon të jetë në vemendjen dhe respektin, jo vetëm të fushës së sportit, por edhe të autoriteteve të ndryshme.

Së fudmi, fotot flasin vete, kur Izmir Smajlaj është i ftuar nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj për të ndjekur ndeshjen hapëse të Euro 2020, Itali-Shqipëri, nën shoqërinë edhe të Ambasadorit të Italisë në Tiranë, Fabrizio Bucci, presidentit të Federatës Shqiptare të Atletikës Gjergj Ruli, ish futbollistit Gjergji Muzaka

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

Hasani, “zëvendëson” Xhixhën, i shënon dy gola Erzenit. Tirana, nis shkëputjen në krye të Superiores!

Erzeni-Tirana 0-2(Shënues: Hasani 83’, 90’+6’)Ashtu siç u parashikua, ndeshja e mbrëmjes, Erzeni-Tirana, e fundit për javën e 18-të të Kategorisë Abissnet ishte padyshim më...
- Advertisement -