Sunday, February 25, 2024

Foto Lajm-Kreu i FSHF-së Armand Duka takim me Presidentin e KF Vllaznia, Alban Xhaferi

Lexo

“Me Presidentin e Vllaznisë, Alban Xhaferri sot në Shkodër diskutuam për shumë çështje në lidhje me zhvillimin e futbollit shkodran apo edhe infrastrukturën.

E falënderova për kontributin e tij të vazhdueshëm dhe i sigurova mbështetjen time dhe të FSHF për çdo projekt apo sugjerim që ndihmon në rritjen e futbollit shkodran në atë që është zona rajonale që prodhon më shumë futbollistë në vend.”, shkruan kreu i FSHF-së, Armand Duka.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img