Saturday, July 20, 2024

Foto Lajm-Vllaznia e koshit, darkë, pas fitores….

Lexo

“Ekipi i Vllaznisë, pas ndeshjes me Apoloninë me rastin e fitores, darkoi në një nga restorantet më të mira të qytetit, Agroturizem Faqedol, të cilin e falenderojmë për mbështetjen. Ftojmë të gjithë qytetaret dhe i bejmë thirrje, të mbeshtesin bizneset lokale, të cilët mbështesin sportin në Shkodër.”, shkruan Shoqata e Basketbollit Vllaznia, në postimin në fjalë.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img