Wednesday, July 24, 2024

Incidenti i goditjes me shishe të drejtorit sportiv të Vllaznisë Tefik Osmani, KF Erzeni, distancohet zyrtarisht nga çdo akt dhune

Lexo

DEKLARATË

Klubi i Futbollit ERZENI, shpreh keqardhjen e thellë për ngjarjen e shëmtuar e cila përfshiu sot Drejtorin Sportiv të KF Vllaznia, Z.Tefik Osmani!

Klubi i Futbollit ERZENI, distancohet nga çdo akt dhune që ndodh brenda e jashtë stadiumeve dhe dënon me forcë këdo që vepron dhe përkrah akte të tilla të shëmtuara.

Çdo akt dhune dhe cilido që shtyn dhe përkrah akte të tilla në stadiume nuk përfaqëson Klubin e Futbollit ERZENI !

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img