Katari ka zhbllokur shifrat, Shqipëria e pëson nga 11-metrat

Lexo

Shqipëria U-16 fiton miqësoren e parë me Malin e Zi U-16 në Podgoricë

Mali i Zi U16 – Shqipëri U16          0-1(Shënues: Nuredini 64’)Formacioni i Shqipërisë: Leonard Kolgecaj, Davide Avdullari, Enea Elmazi, Murselo Dervishi,...

(Video) Vllaznia humb në shtesë Superkupën e Shqipërisë. Kuqeblutë tashmë të përqëndruar tek kampionati, presin të hënën Egnatian në “Loro Boriçi”

 Ashtu siç pritej, Superkupa e Shqipërisë ka dhuruar emocione pa fund. Tirana kampione e Shqipërisë dhe Vllaznia fituese e...

Kombëtarja Shqiptare luan një tjetër sfidë miqësore, me Katarin në Marbella të Spanjës.

Ashtu si sfida me Arabinë Saudite pak javë më parë, edhe kjo ndaj Katarit nuk transmetohet në asnjë ekran televiziv, si kusht i vënë nga kundërshtarët.

Duke qenë se është një datë jozyrtare nga UEFA, trajneri Edy Reja ka ftuar lojtarë nga kampionati shqiptar dhe nga jasht vjen vetëm Kristal Abazaj që luan me Istanbulspor dhe Arlis Shala i Drenicës në Kosovë.

Katari ka zhbllokur shifrat nga 11-metrat në minutën 36′.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -