Kupa e Shqipërisë në futboll-Nesër, ora 11.00 hidhet shorti për fazën çerekfinale

Lexo

(Video)Volejboll Meshkuj- Vllaznia humb në shtëpi me Partizanin, 0-3. Trajneri Kalaja, vlerëson elementin e ri(Liga Kombëtare “Gjergj Kastrioti”)

Vllaznia-Partizani 0-3(7-25, 18-25, 21-25)E mërkurë, 25 janar 2023, ora 18:30, Pallati i Sportit “Qazim Dervishi” ShkodërVllaznia: Nikolin Qafarena, Esmirald...

Mbrëmja Gala “Më të mirët 2022”. Nga Vllaznia e futbollit femra, tek Gurishta dhe Hakaj, në formacionin e vitit, Shkodra me përfaqësim dinjitoz për...

Futbolli shkodran, për femra dhe meshkuj, pritet të ketë një përfaqësim dinjitos në mbrëmjen gala që Federata Shqiptare e...

8 skuadrat çerekfinaliste të Kupës së Shqipërisë, Vllaznia, Laçi, Partizani, Teuta, Kukësi, Skënderbeu, Dinamo, Korabi, do të mësojnë nesër shortin e vazhdimit të garës të këtij kompeticioni për sezonin 2020-2021. Burime pranë Federatës Shqiptare të Futbollit bëjnë me dije se ai do të hidhet në ora 11:00 në sallën e konferencave për shtyp të ambienteve të stadiumit “Air Albania”.

Katër çiftet që do të përcaktohen pas hedhjes së shortit do të ballafaqohen më 17 mars, ku sipas rregullores së FSHF-së, kualifikimi do të vendoset në me vetëm një ndeshje.

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -