Thursday, April 18, 2024

Kupa e Shqipërisë-Të mërkurën gjysëmfinalet: Egnatia-Vllaznia dhe Kukësi-Tirana, ora 15:00. Transmetime direkte në MCN TV

Lexo

Të mërkurën e 3 prillit, do të luhen dy gjysmëfinalet e para të Kupës së Shqipërisë, Egnatia-Vllaznia dhe Kukësi-Tirana, të cilat janë planifikuar të luhen në orën 15:00.

Sfida e Rrogozhinës, Egnatia-Vllaznia do të transmetohet në ekranin e MCN TV, ndërsa ajo e Kukësit. Kukësi-Tirana, në MCN 24.

Në orën 18:00, do të luhet edhe sfida e prapambetur në Superiore, mes Dinamos dhe Teutës, e cila do të transmetohet në ekranin e MCN 24.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img