Wednesday, February 21, 2024

Laçi dhe Teuta ndajnë nga 1 pikë

Lexo

Laçi 1-1 Teuta (Kryeziu 24′ / Peposhi 86′)

Laçi dhe Teuta kanë ndarë pikët me barazimin 1-1, në ndeshjen e vlefshme për javën e 21-të të “Abissnet Superiore”, në “Stadiumin Laçi”. Sfida nisi mjaft mirë për kurbinasit, të cilët gjetën rrjetën falë një supergoli të Kryeziut në minutën e 24’.

Të dyja skuadrat luftuan shumë për të gjetur golin. Teuta gjeti barazimin në minutën e 86’ me Peposhin falë një penalltie. Ndeshja u mbyll me këtë rezultat.

Pas këtij barazimi, Laçi mbetet në vendin e pestë në kuotën e 26 pikëve, ndërsa durrsakët me 18 pikë renditen të fundit në tabelën e klasifikimit.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img