Thursday, February 22, 2024

Largimi i radhës nga Vllaznia. Kuqeblutë, njoftojnë mbylljen me mirëkuptim të marrëveshjes me Redon Dragoshin

Lexo

Njoftimi zyrtar i KF Vllaznia 

KF Vllaznia njofton mbylljen me mirëkuptim të marrëveshjes me futbollistin Redon Dragoshi. Klubi e falenderon lojtarin për kontributin e dhënë për skuadrën tonë dhe i uron suksese në karrierën në vazhdim!

Faleminderit Redon Dragoshi!

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img