Thursday, February 29, 2024

Merkato-I doli emri për një rikthim të mundshëm në Shkodër, braziliani Viksor Da Silva firmos për 200 mijë euro në Uzbekistan

Lexo

Ish-sulmuesi i Partizanit, Victor Da Silva do të vazhdojë karrierën e tij në Uzbekistan me skuadrën e Fc Nasaf Qarshi. Braziliani ka firmosur një kontratë 1-vjeçare me klubin e tij të ri.

Lojtari u largua nga Partizani në fund të vitit të kaluar, por nuk ka qëndruar gjatë pa skuadër dhe do të nisë një aventurë të re në Uzbekistan me Nasaf Qarshi, që mbylli sezonin në vendin e dytë në kampionatin vendas.

Sipas mediave flitet se lojtari do të përfitojë rreth 200 mirë euro në sezon në klubin e tij të ri.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img