Thursday, February 29, 2024

Merkato-Xhihani: Forma e Skukës, pikëpyetja e madhe. Partizani vendi ideal për sulmuesin

Lexo

Gazetari Alban Xhihani, në emisionin “Skaner” në MCN TV, foli për rikthimin e Xhuliano Skukës te Partizani.

Sipas tij, pikëpyetja e madhe është forma e sulmuesit, i cili ka luajtur shumë pak në muajt e fundit

Pikëpyetja e madhe është forma e Skukës. Minutazhin e ka pasur të vogël te Maribor, sidomos në dy muajt e fundit. Shumë pak edhe te Metz, kur pritej të luante më shumë. Nuk është rasti i vetëm me lojtarët që largohen nga Superiorja dhe më pas rikthehen. 

Kemi edhe rastin e Xhixhës, që po vazhdon në Azerbajxhan. Duhet analizuar, për të mos bërë këtë kthimin në Shqipëri. Partizani është vendi ideal për Skukën, për cilësitë që nuk ia mohojmë dot. 

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img