Friday, September 29, 2023

Momenti po afron, ndizet atmosfera kryeqyteti kuqezi

Lexo

Shqipëria do të sfidojë Poloninë në “Air Albania”, në orën 20:45. Momenti po afron, numërimi mbrapsht ka nisur dhe tifozët e Kombëtarës kanë filluar të grumbullohen.

Tifozët kanë nisur të mbushin rrugët e Tiranës dhe nuk mungojnë këngët, flamujt dhe atmosfera. Ndërkohë që Policia po vëzhgon situatën me kujdes dhe është e pranishme në vendet ku ka grumbuj tifozësh.

https://fb.watch/mZJ7EIFJ85/

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img