Thursday, February 29, 2024

Nis ndeshja, Poloni-Shqipëri, kuqezinjtë optimist për rezultat pozitiv

Lexo

Ka nisur në Varshave, sfida per eleminatoret e Europianit 2024, ne mes Polonise vendase dhe Shqiperise mysafire. Formacionet e skuadrave:

Poloni(4-4-2):Shezni,Frankovski,Bednarek,Kivior,Zalevski,Salamon,Lineti,Zielinski,Kaminski,Svirdeski,Levandovski Tranjer:Fernando Santos

Shqiperi(4-1-4-1):Strakosha,Balliu,Kumbulla,Mihaj,Hysaj,Ramadani,Uzuni,Gjasula,Asllani,Asani,Cikalleshi Tranjer:Silvinjo

Arbitra:Slavko Vinçiç,Tomas Klançnik,Andraz Kovaçiç,Rade Obrenoviç(Slloveni) Var:Nejc Kajtazoviç(Slloveni) Avar:Matej Jug(Slloveni)

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img