Thursday, April 18, 2024

Pas pak, ora 19:00, Vllaznia-Erzeni, publikohen formacionet zyrtare

Lexo

Vllaznia luan sot ndeshjen e javës së 29-të “Abissnet Superiore” duke pritur në “Loro Boriçi” Erzenin e Shijakut, ndeshje kjo që nis në orën 19:00.

Dy trajnerët, Qatip Osmani dhe Alfred Deliallisi kanë vendosur për lojtarët që do të hedhin në fushë që nga minuta e parë e kësaj ndeshje. Më poshtë do të njiheni me formacionet zyrtare të sfidës Vllaznia-Erzeni.

FORMACIONET ZYRTARE:

VLLAZNIA: Qarri, Sala, Stojanovic, Juric, Hakaj, Krymi, Boshnjaku, Alivoda, Mala, Gruda, Balaj. Trajner: Qatip Osmani
ERZENI: Hasanbelli, Sadiki, Atanda, Peposhi, Migone, Mellugja, Maliqi, Blazeviç, Kahrimanoviç, Mihana, Zeka. Trajner: Alfred Deliallisi

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img