Friday, May 24, 2024

Pas pak, Vllaznia-Laçi. Trajnerët Osmani dhe Cungu, publikojnë formacionet zyrtare

Lexo

Vllaznia do të përballet me Laçin në “Loro Boriçi” pas pak, në orën 18:00 për të zhvilluar ndeshjen e javës së 31-të të Superiores.

Shkodranët presin të rikthehen te fitorja pas 3 ndeshjeve ku kanë marrë vetëm 2 pikë. Ndërsa Kurbinasit duan të vijojnë me fitoren pas asaj që morën në Durrës ndaj Teutës dhe për t’i ikur vendit të tetë, që të çon në play-out.

FORMACIONET ZYRTARE

VLLAZNIA: Qarri, Juriç, Krymi, Gruda, Sala, Balaj, Çoba, Mala, Hakaj, Stojanoviç, Alivoda

Trajner: Qatip Osmani

LAÇI: Dajsinani, Zhunior, Kurti, Sobouejll, Kryeziu, Manellari, Prodani, Melo, Ujka, Dajko, Da Silva

Trajner: Armand Cungu

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img