Friday, June 21, 2024

Pesha e humbjes së penalltisë në finale…

Lexo

Bukayo Saka në lot, kur takoi nënën e tij pas ndeshjes finale të “Euro 2020”. Penalltia e humbur prej tij, e pritur nga Donnarumma në fakt, ishte vendimtarja për ta dërguar trofeun në Romë. Fati i një kombi të tërë dhe përgjegjësia e penalltisë së fundit ishin barrë e rëndë mbi supet e një 19-vjeçari. E tha dhe Mourinho.

Mbaje kokën lart djalosh  Zemërthyer

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img