Friday, September 22, 2023

Plori mbetet pjesë e Vllaznisë, i besohet detyra e re në klub

Lexo

Më datë 15 maj, Vllaznia vendosi të mbyllte bashkëpunimin me trajnerin Elvis Plori për të emëruar në krye të skuadrës trajnerin Mirel Josa. Megjithatë, në klubin shkodran e bënë të qartë se 43-vjeçari do të vijonte të ishte pjesë e shkodranëve dhe së fundmi drejtuesit kanë zyrtarizuar edhe rolin e ri që do të mbulojë Plori.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img