Sunday, December 3, 2023

Pragndeshja, Itali-Spanjë-Parashikimi i ish futbollistit të kombëtares, Eduard Abazi: Fiton Italia!

Lexo

Pritet të jetë një lojë me kualitet ku ekuilibri gjatë 90 minutave do të jetë i rëndësishëm për ekipin që do të kaloj në finale. Mendimin tim e kam thënë që në fillim të kampionatit, ku finalistet do të ishin Itali-Portugali, por nga situata që shorti solli.. Italia për mua do të jetë në finale.

Me respekt për Spanjen, por mbrojtja e Spanjës, kam dyshimet e mija që nuk është në lartësinë e duhur. Pësojnë lehte dhe nuk janë shumë kohë bashk me njëri tjetrin, gjë që nuk kanë kordinim prefekt.

Ekipet e tjera. Janë me bazë të fortë në sektorin mbrojtes. Ky është ndryshimi midis Spanjës dhe Italisë. Të fitojë më i miri!

Eduard Abazi-Ish futbollist i Kombëtares kuqezi-trajner në Portugali

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img