Sunday, February 25, 2024

Qendërmbrojtësi kroat Juriç edhe një sezon kuqeblu

Lexo

Në kampin kuqeblu nuk ndalojnë lëvizjen këto ditë me afrime dhe largime lojtarësh dhe duket se Memelli do të ketë në diszpozicion një skuadër krejtësisht ndryshe. Përpos largimeve të orëve të fundit, Vllaznia ka njoftuat rinovimin e parë duke zgjatur kontratën më shtyllën e mbrojtjes. Qendërmbrojtësi kroat, Marko Juriç do të jetë pjesë e klubit deri në vitin 2024.

Njoftimi:

“KF Vllaznia ka kënaqësinë të njoftojë se ka shtyrë bashkëpunimin me futbollistin Marko Juriç. Ai do të jetë pjesë e skuadrës kuqeblu edhe për një sezon tjetër”.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img