Rikthehet Liga e Europës, të enjten 24 ndeshje

Lexo

Futboll Moshat U19-Tirana fiton Kupën e Shqipërisë, mund në finale Apoloninë, 3-0

Është luajtur sot në stadiumin “Egnatia Arena” të Rrogozhinës, ndeshja finale e Kupës së Shqipërisë për moshat U-19 mes...

(Video)Boks-Profesionist. Shkodranët Kajoshi dhe Hysa, triumfojnë në ringun e Shkodrës. Mposhtin respektivisht, Andrejs Volincuks dhe Ëillbeforce Shihepo

Dy boksierët e talentuar shkodranë, Arjon Kajoshi dhe Nelson Hysa kanë vijuar rrugën e sukseseve në boksin profesionist. Duelet...

Pas emocioneve që dhuroi Liga e Kampioneve të Europes me ndeshjet e dy ditëve të mëparshme, e martë dhe e mërkurë, futbolli ndërkombëtar vijon të enjten me një kompeticion tjetër po aq të rëndësishëm. Bëhet fjalë për Ligën e Europës, e cila sezonin e starton me ndeshje, ballafaqime këto që do të luhen të gjitha mbrëmjen e së enjtes.

Njihuni me çiftet dhe oraret kur do të luhen ato

GRUPI A

Jang Bojs – Roma 18:55

CSKA Sofje – Kluzh 18:55

GRUPI B

Dundalk – Molde 18:55

Rapid – Arsenal 18:55

GRUPI C

Leverkusen – Nisë 18:55

Ber Sheva – Slavia Praga18:55

GRUPI D

Leh Poznan – Benfika 18:55

St. Liezh – Rejnxhers 18:55

GRUPI E

PAOK – Omonia 18:55

PSV – Granada 18:55

GRUPI F

Rijeka – Sociedad 18:55

Napoli – Alkmar 18:55

GRUPI G

Lester – Zoria 21:00

Braga – AEK 21:00

GRUPI H

Sëlltik – Milan 21:00

Sparta – Lilë 21:00

GRUPI I

Makabi – Karabag 21:00

Vijareal – Sivaspor 21:00

GRUPI J

Ludogorets – R. Antverp 21:00

Totenhem – LASK 21:00

GRUPI K

  1. Zagreb – Fejnord 21:00

Volfsberger – CSKA 21:00

GRUPI L

Hofenhaim – C.Zvezda 21:00

Slovan – Gent 21:00

 

 

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

Erzeni vuan, por mbijeton në Superiore. Shijakasit mundin Korabin 2-1 në ndeshjen finale të Play-Out-it

Erzeni-Korabi 2-1 (Shënues: Sadiki 3’, Mehmeti 93’/Tabaku 19’)Erzeni:Xhika,Sadiki,Kriviçiç,Leao(Iljazi 46),Kadriu,Mehmeti,Alan(Asani 125),Kahrimanoviç(Kiqina 125),Peposhi,Ademi(Osmanllari 68),Nonato(Kapllani 116) Tranjer:Alfred DeliallisiKorabi:Qyrani,Paplekaj(Buci 84),V.Lila,Lala,Selmani(S.Mziu 102),Kasalla(Karakashi 116),Joti,S.Lilaj(Demaj 69),Tabaku,Beshiraj,Keko Tranjer:Shpend KumbarçeArbitra: Eldorjan Hamiti(Lezhe),...
- Advertisement -