Wednesday, February 21, 2024

Skënderbeu-Kukësi. Temperaturat e ulëta në Korçë, dy lojtarë dërgohen në spital

Lexo

Skënderbeu mori një fitore të rëndësishme ndaj Kukësit, nën kushte te vështira atmosferike.

Në pjesën e dytë të takimit, reshje të dendura shiu pushuan fushën dhe temperaturat ranë ndjeshëm. Këtë e konfirmoi edhe vetë trajneri Gvozdenovic pas ndeshjes.

Mësohet, se pas përfundimit të takimit, dy lojtarë kanë shfaqur probleme shëndetësore. Bëhet fjalë për mesfushorin e Skënderbeut, Randy Dumfour dhe mesfushorin e Kukësit, Kleandro Lleshi.

Të dy këta lojtarë, shfaqën probleme shëndetësore dhe u transportuan në spitalin e Korçës.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img