Sunday, February 25, 2024

Superiore, Vllaznia-Teuta, të shtunën, ora 17:00, në “Loro Boriçi”. Klubi kuqeblu nxjerr në treg biletat e ndeshjes

Lexo

Ndeshja e javës së 23-të të kategorisë Superiore, Vllaznia-Teuta, takim që do të luhet të shtunën në stadiumin “Loro Boriçi” nga ora 17:00, po afron. Ndërkohë që në kampin kuqeblu, tekniku Qatip Osmani me kolegët e tij të stafit teknik vazhdon përgatitjet intensive për ta mbajtur skuadrën në formën e duhur sportive, sektori i marketingut i Klubit të Futbollit Vllaznia, ka nxjerrë në treg biletat e ndeshjes

Njoftimi zyrtar i KF Vllaznia

𝐕𝐋𝐋𝐀𝐙𝐍𝐈𝐀𝐓𝐄𝐔𝐓𝐀, 𝐧𝐣ë 𝐧𝐝𝐞𝐬𝐡𝐣𝐞 𝐩ë𝐫 𝐭ë 𝐦𝐨𝐬 𝐮 𝐡𝐮𝐦𝐛𝐮𝐫!

Duke filuar nga sot, biletat mund t’i gjeni:

Tek dyqani UNIVERSAL

(Ora 09:00 – 20:00)

Biletaria e Stadiumit “Loro Boriçi“

Të Premten dhe të Shtunën

(Ora 10:00 – 18:00)

Market VLLAZNIA – Tek Stacioni i Trenit

ONLINE: https://shop.vllaznia.al/biletat/

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img