Tuesday, July 23, 2024

Tetova i gëzohet 3-pikëshit, por jo lojës së skuadrës së tij

Lexo

Prononcimi i trajnerit të Egnatia, Edlir Tetova pas fitores 2-1 ndaj Kukësit në shtëpi

“Një 3 pikësh i çmuar për ne, nuk ishim 100% të asaj që jap gjithmonë, një ndeshje që duhet ti kënaqemi 3 pikëshit. Sot vetëm kishim rotacion, Zejnullai kishte lodhje, freskuam krahun e majtë, lamë dhe Gytisin se luajti ndeshjet e plota me Kombëtaren e tij. Shkoi mirë deri diku, pjesa tjetër kemi humbur shumë topa të thjeshtë, dhe na dënoi tek goli i parë. Po vuajmë 15 minutat e fundit, ka një tërheqje të ekipit jo domosdoshmërisht nga unë por djemtë duan të ruajnë rezultatin,do ta përmirësojmë në vazhdim, që mos të kemi oshilacione në të ardhmen“ deklaroi ndër të tjera trajneri Edlur Tetova për “MCN TV”, menjëherë pas ndeshjes, Egnatia-Kukësi, 2-1.

 

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img