Sunday, February 25, 2024

Teuta zyrtarizon largimin e mbrojtësit

Lexo

Ndonëse merkato nuk është hapur ende, klubet e Superiores kanë nisur me lëvizjet e tyre. Teuta ka njoftuar ditën e sotme largimin e mbrojtësit, Ardit Iljazi.

Aventura e 23-vjecarit nga Gostivari ka zgjatur vetëm vetëm 5 sfida në fushën e blertë me “durrsakët” e Teutës. Sezonin e kaluar, Iljazi ishte pjesë e Erzenit në Superiore, ku edhe shkëlqeu me paraqitjet e tij.

Njoftimi i Teutës:

Ardit Iljazi, nuk do të jetë më pjesë e skuadrës blu. KF Teuta falënderon mbrojtësin Iljazi për kontributin e tije me fanellën e Teutës, duke i uruar shumë fat dhe suksese në vazhdim të karrierës.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img