Tifozët e Tiranës bëjnë thirrje: Për prezencën në stadium nuk ka justifikime

Lexo

Asambleja e Shoqatës Rajonale të Futbollit Fier zgjedh për kryetar, Ilias Haxhirajn

Ilias Haxhiraj, është kryetari i ri i Shoqatës Rajonale të Futbollit Fier. Haxhija mori votat e duhura në punimet...

Brdariç, me “dhimbje koke” për sfidën e së dieles me Kastriotin

Vllazninë e pret një ndeshje jo pak e vështirë të dielen në transferten krutane. Një sfidë ku të dyja...

Vllaznia më e mira e Kampionatit Dimëror të Atletikës: 12 medalje individuale, dhe Franko Burraj sportisti më i mirë i aktivitetit

12 medalje, 5 të arta, 5 argjenda, 2 të broxta, si dhe Franko Burraj, sportisti më i mirë i...

Tirana-Vllaznia është një nga supersfida e javës së 16-të të Superligës shqiptare. Klasikja e futbollit shqiptar do të luhet ditën e shtunë në “Air Albania” dhe do të nisë në orën 19:45.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, tifozët e Tiranës, “Tirona Fanatics”, kanë bërë thirrje që të jenë sa më të shumtë në numër për mbështur skuadrën në stadium.

Postimi i Tirona Fanatics:

Biletat për ndeshjet e së shtunës kundër vllaznise kanë dalë në shitje te biletaria e stadiumit “Air Albania” gjithashtu dhe te stadiumi “Selman Stermasi”…

Për prezencën të shtunën nuk ka justifikime!

Te gjitha rrugët e qytetit pasnesër të cojnë në “Air Albania”!

ATY PËR KRYEQYTETIN

ATY PËR TIRONËN

MYTI KTO MU*A

- Advertisement -

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -