Thursday, February 29, 2024

Tropojani, Dorjan Maletaj, gjykon sfidën, Egnatia-Vllaznia. Superiore, java e 15-të, të shtunën, ora 13:30 në “Demrozi Stadium”

Lexo

Ballafaqimi në mes Egnatias vendase dhe Vllaznisë mysafire, takim ky i vlefshëm për javën e 15-të të kategorisë Abissnet Superiore, që do të luhet të shtunën, ora 13:30 në “Demrozi Stadium” të Rrogozhinës, i është besuar arbitrit tropojan, Dorjan Maletaj.

Ndihmës të Maletajt, janë Erind Burgu nga Fushë Kruja dhe Rejdi Zajimi nga Tirana. Gjyqtar i katërt, do të jetë Daniel Vrapi po nga Tirana.

Ndërkohë, në sistemin VAR është caktuar ndërkombëtari, Enea Jorgji i kolegjumit të Elbasanit dhe AVAR, Nertil Bregasi nga Tirana. Delegat i FSHF-së, është Alban Tafaj nga Tirana, ndërsa vëshgues, lezhjani, Prek Pjetrushi.

Trupa gjykuese e ndeshjes, Egnatia-Vllaznia                                     

Arbitër kryesor:Dorjan Maletaj(Tropojë)

Asistent 1:Erind Burgu(Fushe-Krujë)

Asistent 2:Rejdi Zajimi(Tiranë)

Arbitër i 4:Daniel Vrapi(Tiranë)

Var:Enea Jorgji(Elbasan)

Avar:Nertil Bregasi(Tiranë)

Delegat:Alban Tafaj(Tiranë)

Vëzhgues:Prek Pjetrushi(Lezhë)

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img