Friday, June 14, 2024

Urimi i Presidentit, Ilir Meta, për Vllazninë fituese të Kupës së Shqipërisë

Lexo

“Kupa e Shqipërisë shkon me meritë në Shkodër, në djepin e futbollit shqiptar! Urime Vllaznisë për trofeun e rëndësishëm dhe për këtë arritje, që e lartëson edhe më shumë emrin e saj të madh!

Përgëzime edhe ekipit të Skënderbeut për shpirtin e garës dhe paraqitjen dinjitoze, duke i dhuruar shumë emocione kësaj finale të madhe!, shkruan në mesazhin e tij urues, President i Republikës, Ilir Meta, i cili në rininë e tij njihet edhe për pasionin për sportin, si ish peshëngritës dhe   komentator i futbollit në emisionin “Nga njëra ndeshje në tjetrën”.

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img