Tuesday, April 23, 2024

(Video) E veçantë, babë dhe djalë, Bledar dhe Lionel Mesi, fitues në aktivitetin “Triathlon Labeat 2021”, edicioni i 9-të, organizuar në pikën turistike Shirokë- Shkodër

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img