Sunday, December 3, 2023

(Video) Emocionet e ish futbollistit shkodran, Roland Luçi, për nderimin që iu bë nga KF Vllaznia, ndeshjen e Kupës me Laçin dhe vazhdimësinë e kuqebluve

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img