Monday, May 20, 2024

(Video) Ensar Tafili, talenti i futbollit shkodran që po shkëlqen te Partizani U19. E ardhmja, mes Vllaznisë dhe Partizanit, vendoset sezonin e ardhshëm futbollistik

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img