Thursday, February 22, 2024

(Video) Fitoi thellësisht 4-1 me Lushjen, trajneri i Apolonisë, Jerai Rodriges, i kënaqur me skuadrën, vazhdimësia edhe më pozitive

Lexo

Pas ndeshjes përballë ekipit te Lushnjes, trajneri Jerai Rodriges është shprehur i kënaqur me të tijët. Enkas për “Veriu Sport” menjëherë pas ndeshjes e cila u mbyll 4-1 në favor të Apolonisë ai u shpreh:-Edhe pse fusha u kthye në një terren të rënduar për shkak të reshjeve të dendura të shiut, ne arritëm të bënim një pjesë të parë të mirë ndërsa në pjesën e dytë u treguam pak të hutuar, në fillim pësuam gol por më pas gjithçka ndryshoi dhe arritëm të fitonim.

Ndërsa për atë çfar Rodriges ka parë në këto muaj punë tek Apolonia ai shtoj:-Kam gjetur një ambent të ngrohtë, me çuna që punojnë mirë dhe njerëz të cilët i përkushtohen ekipit.

Duke folur për të ardhmens, me një fines ai u shpreh:- Unë pres që të zbardhet e nesërmja të stërvitemi dhe të luajm ndeshjen e radhës.

(Video) Prononcimin e plotë të trajnerit të Apolonisë, Jerai Rodriges, mund ta ndini në kanalin tonë zyrtar, Veriu Sport-YOUTUBE.

Fatos LAMAJ

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img