Sunday, December 3, 2023

(Video) Florian Riza, optimist për kualifikimin e Vllaznisë së femrave në Champions League dhe Vllazninë e Brdariç e parashikon pretendente kryesore për titull

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img