Wednesday, July 24, 2024

(Video) Humbi me Vllazninë U21 në Shkodër, por trajneri i Vora U21, Erjon Xhafa, është i kënaqur me skuadrën e tij. Elementi në skuadër është cilësor dhe i perspektives

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img