Saturday, December 9, 2023

(Video) I liçensuar nga FSHF, trajneri i përgatitjes atletike Fatjon Kadija, flet për vlerat që ka ky sektor tek futbollistët dhe ekipet e futbollit në përgjithësi

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img