Friday, June 21, 2024

(Video) Intervistë me Dritan Gjyrezin, ish drejtues i KF Vllaznia, sot menaxher i njohur futbolli. Situata tek kuqeblutë, merkato e vonuar dhe optimizmi për një Vllazni pretendente

Lexo

- Advertisement -spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Të fundit

- Advertisement -spot_img